❄ Świąteczna playlista ❄

Czy szczytem bezczelności jest tworzenie wpisu na blogu tylko po to, żeby podzielić się linkiem do muzycznej playlisty? Być może, ale istnieją wyjątki. Jednym z nich jest moment, kiedy piosenki dotyczą świąt.

Wybrałam dwadzieścia piosenek, które towarzyszą mi podczas grudniowych dni; dobra, czasami w wakacje też zdarza mi się ich słuchać. 
Kolędy pominęłam, bo być może przestraszylibyście się wersji, jakich słucham. Poza tym, przyznam się Wam szczerze, że częściej odpalam takie popularne kawałki, bo one wprawiają mnie w prawdziwy świąteczny nastrój. Kolędy często śpiewane są tak, że od razu jest mi smutno. A przecież- czy jesteś wierzący czy nie- to powinien być czas radości, ciepła, miłości. 
Odpalcie sobie playlistę i dekorujcie dom w ten weekend, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście! Możecie też dorzucić swoje propozycje- może kochacie inne aranżacje tych piosenek lub brakuje tutaj pierwszej melodii z Waszego top 10. 

PS. Nie wiem, dlaczego taki obrazek dodałam do tego wpisu. Po prostu mi spasował, wygląda na świąteczny i jest jak zwykle, z pixabay. Może powinnam stworzyć instrument z orzechów i zagrać na nim świąteczną pioseneczkę? 😀

Dodaj komentarz