2020, nadchodzę!

Kilka dni temu odkryłam, że Google wysyła mi podsumowania miesiąca w sprawie niniejszej strony. Nie uwierzycie, jakie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że w grudniu odwiedziło mnie tutaj kilka tysięcy osób.* Owszem istnieje również możliwość, że coś źle zrozumiałam, ale zrobiło mi się miło, kiedy pomyślałam, że znajdują się tu interesujące treści, które przyciągają zainteresowanie mimo że od wielu dni nie napisałam ani słowa.

To się zmieni.

Potrzebuję takiego miejsca, w którym mogę dzielić się błahostkami, przemyśleniami na temat seriali i książek, moim sposobem na życie. To też był jeden z powodów, dla którego w 2020 próbuję wrócić do nagrywania filmów. Wyniki wyszukiwarki sprawiły, że chcę wrócić też do pisania, choć to akurat staram się robić codziennie, ale już w innej formie.

Po takim czasie wypada przedstawić się na nowo.

Jeżeli jesteś tu stałym bywalcem, wiesz, że od zawsze powtarzałam, że kiedyś wydam książkę. W zeszłym roku uznałam, że nie powinnam zwlekać z tym kiedyś i napisałam powieść „Trzydzieści kopert”. Opowieści o książce, a także o mojej przygodzie pisarskiej możesz czytać na mojej profesjonalnej stronie: ebimielczarek.pl Mam nadzieję, że wkrótce ukaże się więcej tytułów z nazwiskiem „Ewa Mielczarek” na grzbiecie. Możecie trzymać kciuki w tej sprawie.

Na co dzień pracuję w bibliotece. Rewelacyjna praca dla kogoś, kto nazywa się miłośnikiem książek. Mieszkam na wsi z mężem i Felą, moją najukochańszą psiną. Wybieram spokojne życie, meliskę, gry planszowe i seriale. Przez kilka lat dzieliłam się cząstką tej mieszkanki na tym blogu i postaram się od czasu do czasu znów tutaj coś zamieścić.

*Co dziwne, najwięcej wyświetleń w ubiegłym miesiącu przyniosły mi pytania o status związku Lucasa Jade’a Zumanna. Doskonale rozumiem, wszyscy przygotowywaliśmy się na premierę trzeciego sezonu „Anne with an e”, ale nigdy nie przypuszczałam, że plotki będą tym, co sprawi, że będziecie tu przychodzić. Mimo to, odpowiem. Stan na styczeń 2020. Tak, odtwórca roli Gilberta Blythe’a ma dziewczynę. Nazywa się Shannon Sullivan – możecie śledzić jej kanał na youtubku, gdzie wrzuca filmiki o nauce języka hiszpańskiego, podróżach, piosenki i oczywiście, takie z udziałem chłopaka. Są parą od kilku lat, znają się od dziecka – Shannon jest siostrą najlepszych przyjaciół Lucasa. Mam nadzieję, że odpowiedziałam wyczerpująco. Więcej dowiecie się już bezpośrednio od wspomnianej pary. Kto wie, może celebryckie ploteczki w granicach przyzwoitości staną się stałym elementem tego odświeżonego bloga? 😉

Dodaj komentarz