Trzy pomysły na organizację studenckiego biurka

Rzuć jakimiś inspiracjami nt. organizacji miejsca na biurku, jakimiś pomysłami, może DIY. No, chcę mieć fajne studenckie biurko. Wszystko!

 Oł. Gdy przeczytałam treść zadania, nie poczułam się komfortowo. Rozejrzałam się po moim poststudenckim biurku i nie wygląda ono dobrze. Zawsze miałam z  tym problem, milion karteczek latał, wczorajsze kolacje też można było na nim znaleźć. Żałuję, że nie pomyślałam wcześniej o dobrej organizacji, zanim zawaliłam je szpargałami i było już za późno.
1. Na pewno też będziesz mieć ich masę (zaopatrz się w kolorowe długopisy, ułatwiają robienie notatek), dlatego pierwszym ruchem jest zrobienie miejsca, w którym można trzymać pierdołki. Przedstawiam Ci dwa pomysły ze strony Marty Stewart; ten pierwszy nawet pasuje do naszego zeszłotygodniowego tematu 😉 Więc możesz pokombinować coś, żeby DIYowsko zrobić sobie tablicę korkową z półeczkami.

 

2. Drugie miejsce, do którego Cię odeślę (aż dziwne, że mi za to nie płacą) – Ikea i niezliczona ilość pudełek i organizerów. Moim zdaniem są świetne, niedrogie i w tylu stylach, że każdy znajdzie coś dla siebie.  Zestaw z obrazka wygląda bardzo zgrabnie i elegancko,  a żeby był bardziej „Twój” możesz go ozdobić jak tylko sobie wymarzysz. Według tego, co jest napisane na stronie materiał wygląda na łatwy do twórczej ekspresji.

3. Ostatni pomysł to sznurki. (Pomijając już moje zachwyty nad wyspą, którą dodałam na zdjęciu) Chodzi o to, żeby narzędzia, z których będziesz często korzystać – nożyczki, zszywacze, dziurkacze, itd.- przyczepić sznurkami tak, żeby zawsze były „pod ręką”, nie zgubią się i nie będziesz z tego powodu traciła nerwów na przeklinanie i szukanie tego po całym mieszkaniu.
Słowem podsumowania: kreatywne schowanie latających szpargałów + pojemny pojemnik (:-D ) na najpotrzebniejsze dokumenty + narzędzia na sznurkach = dobrze zorganizowanie fajnego studenckiego biurka.
ZADANIE DLA ALNIAC:
Prawdopodobnie w „spadku” dostaniemy meble kuchenne w kolorze kremowo-brązowym. (Niektóre przody są kremowe, inne- brązowe/ mahoniowe). Potrzebujemy inspiracji na fajną aranżację kuchni w tej kolorystyce. Da się załatwić? 😀

 

Dodaj komentarz