Co w następnym Czytającym Czwartku?

Zwykle nie bawię się w zapowiadanie tego, co w następnym odcinku, ale dzisiaj to zrobię- żebyście mogli radośnie oczekiwać. Ba, powiem Wam nawet, jaka książka będzie bohaterką trzydziestego szóstego  odcinka! Wszystko to związane jest z premierą drugiej części rewelacyjnej (i to słowo nie jest przesadą) serii o Mare Barrow. 

O Czerwonej Królowej wspominałam już Wam w rankingu najlepszcych amerykańskich książek ubiegłego roku. Książka Victorii Aveyard podbiła serca czytelników i statystyki księgarskie. Przeczytałam i swoimi przemyśleniami dzielę się w czwartkowym odcinku, dlatego nie zapomnijcie wstąpić o 21 na kanał na youtube. Wcześniej możecie też trzymać kciuki, żeby udało mi się zapisać filmik, wieje u nas tak okropnie, że aż prąd wyłączają. Przydałaby się taka Mare w domu. ;-D
Wydawnictwo Otwarte sprawiło mi niezwykły prezent i podzieliło się też egzemplarzem Szklanego Miecza, o którym z przyjemnością opowiem Wam w następnym tygodniu. Bo tak, dobrze wiecie, pewnie niektórzy z Was skreślają krzyżyki w kalendarzu (prawda, Lori? 😀 ), już za tydzień PREMIERA drugiej części serii. Jestem dopiero w trakcie lektury i najchętniej od razu wróciłabym do mojego smartfonika i aplikacji Moon+Reader, dzięki którym mogę poznawać tę historię, bo dawno moje serducho nie ciągnęło tak do odpowiadania sobie na pytanie: co dalej? Już kilka razy krzyknęłam „Oż kurde” podczas czytania i podejrzewam, że jeszcze nieraz głośno wyrażę swoje odczucia na temat pomysłów i zachowania bohaterów. 
Jeśli nie czytaliście pierwszej części, to może najwyższy czas pobiec do księgarni lub biblioteki i to nadrobić. Akurat zdążycie, by 17 lutego powitać Szklany Miecz w Waszych pięknych łapkach!
Wracam do Norty! Trzymajcie się! 

Dodaj komentarz