Już ma nazwę, ale to tajemnica!

Opublikowane przez ebi w dniu

Odpoczęłam, zgromadziłam trochę pomysłów i notatek na temat tego, co chcę robić- przedwiośnie sprzyja planowaniu, a wiosna realizacji marzeń, dlatego też to ostatnie czynię.

Jednym z takich małych marzeń było wprowadzenie czegoś nowego na youtubka. Lubię to, że mogę się dzielić w Czytających Czwartkach tym, co przeczytam – choć przyznaję, ostatnio miałam kryzys czytelniczy i nie sięgałam po nowe książki prawie wcale.

Chciałam jednak uzupełnić to o moją wielką pasję, jeżeli mogę tak górnolotnie nazwać zamiłowanie do literatury dziecięcej.
Dlatego, z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla dzieci na youtubku ukazał się nowy cykl. Jeżeli się uda, od teraz zawsze drugiego dnia miesiąca pojawi się coś w tym stylu.

O czym mówię w pierwszym odcinku?

    • gratuluję Wydawnictwu Dwie Siostry nagrody dla najlepszego dziecięcego wydawcy Europy i pokazuję kilka moich ulubionych tytułów
    • zachwycam się trzecim numerem Kosmosu dla Dziewczynek
    • informuję o tym, że w kinach ukaże się serial o Basi
    • dzielę się losowymi wydarzeniami bibliotecznymi, czyli tu prośba dla Was, jeżeli wiecie, że w Waszej bibliotece będzie organizowane coś ciekawego dla młodych czytelników, dajcie mi znać, żebym mogła o tym opowiedzieć

Zobaczcie sami:

Kolejnym małym marzeniem jest stworzenie własnych zakładek do książek, więc jeżeli możecie polecić mi jakąś drukarnię, będę wdzięczna!