Czytający Czwartek 101

Czy to szczyt samozachwytu, żeby pisać notkę tylko po to, żeby upewnić się, że wszyscy widzieli moje śliczne zdjęcie z instagrama? Pewnie tak. Wybaczcie. Ale z drugiej strony, są powody do świętowania. Dzisiaj startuje mój program o książkach na youtube. Jak to będzie wyglądało? 

Jak zapewne wiecie, książki od początku przewijały się w moich vlogach lub tutaj. Polecałam niektóre tytuły lub opowiadałam po prostu, co ostatnio przeczytałam. Moi znajomi pytali, dlaczego tego nie rozszerzę, ale ich nie słuchałam. Dopiero analiza statystyk i haseł, które kierują internautów na ciociaebi.pl zaświeciły we mnie taką żaróweczkę: Dlaczego by nie?
Zapraszam Was więc w każdy czwartek o 21  do mojego świata. Będą tam opowieści o książkach, może coś o autorach, komentarze do ciekawych wydarzeń czytelniczych… Nie wiem, rzucam teraz na rybę. Cokolwiek to będzie, postaram się, żeby było ciekawie.
Trzymajcie kciuki i do zobaczenia!

PS. To może dziwne, ale towarzyszyła mi podczas nagrywania pierwszego odcinka trema, dlatego bądźcie wyrozumiali, dobrze?

Dodaj komentarz