Konkurs z Wydawnictwem Replika – REGULAMIN

Dostaniecie anegdotkę z porodówki! Kiedy ciocia ebi przyszła na świat, pierwszymi słowami, jakie ją przywitały, było: „Śliczny dzidziuś, tylko mu jaja urwało”. I bardzo się cieszę, że urwało, bo dzięki temu mogę obchodzić tak zacne święto jakim jest Dzień Kobiet- zawsze powtarzam, że każda okazja do podarunków jest dobra. 

W tym roku mam dla Was niespodziankę, bo w prosty sposób możecie sobie sprawić prezent od Wydawnictwa Replika, które w swoim repertuarze ma sporo książek określanych przeze mnie mianem „babskich”. Jedna z nich może trafić do Was- wystarczy, że skomentujecie konkursowy filmik i udzielicie odpowiedzi na pytanie. 
Zróbcie sobie taki upominek na Dzień Kobiet. Oczywiście, może to być miła niespodzianka dla Mamy, siostry, koleżanki, sąsiadki, ale też dla kumpla, kuzyna czy nauczyciela- bo kto powiedział, że literatura babska jest tylko dla bab? 😉 
Przeczytajcie regulamin (zamieszczam go poniżej) i weźcie udział w konkursie – jestem bardzo ciekawa Waszych odpowiedzi! Powodzenia!
Dziękuję Wydawnictwu Replika za możliwość zorganizowania konkursu.

REGULAMIN 
 § 1. Warunki uczestnictwa 
1. Aby wziąć udział w konkursie, należy skomentować film konkursowy i odpowiedzieć w komentarzu na pytanie: Z którą bohaterką z książek wydanych przez Wydawnictwo Replika chciałabyś/chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego? 
2. Komentarz należy zamieścić w okresie od 4.02.2016 godz. 21:00 do 4.03.2016 godz. 23:59. Późniejsze wpisy nie będą rozpatrywane w konkursie. 
3.  Najciekawsza wypowiedź zostanie nagrodzona. 
4. Wszystkie komentarze mogą niedopłatnie zostać opublikowane na stronach Organizatora i Wydawnictwa oraz innych materiałach promocyjnych.
5. Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia zgłoszenia ze względu na niezgodność z regulaminem, dyskryminujący charakter zdjęcia, obrazę uczuć religijnych lub inne treści niezgodne z przepisami powszechnie obowiązującego prawa bądź zasadami współżycia społecznego. 
§ 2. Nagrody 
1. Nagroda w konkursie ufundowane została przez Wydawnictwo Replika.  
2. Nagrodą główną jest powieść Joanny Kruszewskiej Małe wojny
3. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny albo na inną nagrodę. 
4. Laureat konkursu wybierany jest na podstawie decyzji jury. 
5. Laureat zostanie poinformowani o wygranej w konkursie w przeciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu. 
6. Laureat zobowiązuje się do przesłania swoich danych adresowych Organizatorowi, zachowując ciągłość korespondencji, w przeciągu 7 dni od otrzymania wiadomości o wygranej. W przypadku braku odzewu ze strony Laureata, Organizator zastrzega sobie prawo do wyłonienia zwycięzcy spośród pozostałych Uczestników. 
7. Wydawnictwo Replika zobowiązuje się do przesłania nagrody w przeciągu 14 dni od otrzymania wyników konkursu. 
 § 3. Postanowienia końcowe 
1. Organizatorem konkursu jest administrator strony www.ciociaebi.pl
2. Organizator ma prawo wykluczyć Uczestnika z udziału w Konkursie w przypadku naruszenia przez Uczestnika postanowień niniejszego Regulaminu. 
3. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu. 
4. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się przepisy prawa polskiego. 
5. Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu. 
6. Konkurs nie jest finansowany, wspierany ani organizowany przez serwisy Facebook i Youtube.

Dodaj komentarz