Odliczamy!

Możecie nazywać mnie hipermarketem, bo należę do tego „okropnego” grona, które Gwiazdkę zaczyna obchodzić już w listopadzie. Lampki są, część prezentów również, wypadało wymyślić, jak sprawić, żeby ciociaebi.pl stało się bardziej świątecznym miejscem. I żaróweczka zaświeciła na niebiesko!*

Ciociny kalendarz adwentowy. Każdego dnia coś wyjątkowego lub zwyczajnego, ale ze świętami w tle. Mogę Wam obiecać przynajmniej jeden cud – rozmnożenie Czwartków, jeśli wiecie, co mam na myśli. Będą wpisy, będą filmiki, postaram się, żeby było też muzyczne, a nawet fotograficzne. Nie wiem jeszcze, w którą stronę ten vlogmasowo-blogmasowy projekt pójdzie. Mam jednak szczerą nadzieję, że uda nam się odliczyć te dwadzieścia kilka dni. Nie ustalam dokładnej godziny, o której będą się ukazywać notki czy odcinki; jedynie mogę obiecać, że będą się pojawiały przed 23:59 danego dnia. 
Wszystko znajdziecie tutaj: 
Sugestie dotyczące wyboru tematów możecie zgłaszać na listę tematów przygotowywanych z okazji nadchodzących Świąt. Wszystko jasne? Dobrze, w takim razie, odliczanie możemy uznać za rozpoczęte.
Do jutra!

*Dlaczego na niebiesko? Przekonacie się w czwartek o 21:00. (Ok, możecie też to wiedzieć po obejrzeniu filmików z zeszłego roku.)

Dodaj komentarz