Pierwszy konkurs cioci ebi

Pewnego listopadowego popołudnia (zwrot ten równie dobrze można zastąpić: zimną i ciemną nocą) doszłam do wniosku, że hasło, którym się próbuję promować może i jest zgodne z prawdą, ale marketingowo jest tak słabe, że aż boli. „Najlepsza ciocia na świecie” w wyszukiwarce odsyła do kilkuset tysięcy wyników, a  żeby dogrzebać się do czegoś związanego z moim blogiem, trzeba sporo poklikać.
Uznałam, że najwyższy czas na nowy tagline. Jaki? I tu pojawił się problem z moją kreatywnością i nie potrafiłam nic sensownego wymyślić.
Dlatego ogłaszam konkurs na najlepsze hasło, które będzie mogło mi towarzyszyć w mojej internetowej karierze.
Nagrodą będzie niespodziankowa paczuszka, w której możecie spodziewać się dobrej książki, dobrego filmu i czegoś jeszcze. „Spoilerowe” zdjęcie z instagrama: 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @ciociaebi

Zaciekawieni? Cieszę się. Teraz dla formalności przeczytajcie regulamin, a dla przyjemności i wzięcia udziału w konkursie wypełnijcie formularz.
Regulamin
1. Organizatorem konkursu jest administrator bloga www.ciociaebi.blogspot.com
2. Aby wziąć udział w konkursie, należy poprawnie wypełnić wszystkie pola w formularzu konkursowym. Pod ocenę konkursową brane jest tylko pole trzecie, tj. propozycja hasła. 
3. Nagroda zostanie przesłana zwycięzcy pocztą na koszt organizatora. W przypadku gdy zwycięzca nie poda organizatorowi swoich danych adresowych w przeciągu tygodnia, nagrodę otrzymuje kolejny uczestnik w rankingu.
4. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. 
5. W konkursie można wziąć udział wielokrotnie.
6. Odpowiedzi można wysyłać do 24. grudnia 2014 roku do godz. 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone w ostatnich dniach bieżącego roku.

Dodaj komentarz