Podsumowanie maja 2016

Maj bieżące roku pod względem blogowym można podsumować jednym zdaniem: ale ze mnie leniwa buła! Nie napisałam ani jednej notki, nagrałam tylko dwa normalne odcinki, nie dzieliłam się żadnymi nowościami. Gdybym chciała wyjść z tego z twarzą, obiecałabym Wam teraz, że przyszły miesiąc będzie inny, ale niestety, znam siebie i wiem, że ciocine obiecanki to zwykle ogromne cacanki. Postaram się coś zmienić, choć całkiem prawdopodobne, że wtedy odkryję kolejny serial na Netfliksie* i znów przepadnę. 

Miniony miesiąc w Czytających Czwartkach to niesamowita powieść, która natychmiast zmusiła mnie do sięgnięcia po kolejny tom serii oraz słaba książka, którą jedynie jej druga część może uratować. 
Klejnot Amy Ewing to makabryczna historia, w której wyrodne, bogate kobiety obdzierają te biedne z człowieczeństwa i naszych podstawowych praw. Zrobiła wrażenie! 
Myślałam, że wszyscy znają Zoellę, dlatego kilka miesięcy temu kupiłam jej/niejej Girl Online i dopiero teraz znalazłam czas, żeby przeczytać pełną dialogów opowieść o dziewczynie, która prowadzi swojego blogaska i przez przypadek staje się sławna. 
Maj to również Warszawskie Targi Książki, z których ośmieliłam się zamieścić relację. Zapomniałam w montażu o kilku ujęciach, ale w zamian możecie poznać Emilię Nowak, autorkę Piromanów, której obecność umiliła mi piątkowe popołudnie i wieczór. Mam nadzieję, że jeszcze się zobaczymy! Ploteczki głoszą, że na jesień przyjedzie na południe Polski i to nie tylko na krakowskie targi, więc będzie wesoło.  Jeśli jeszcze nie czytaliście jej powieści, to sprawcie przyjemność jej psychofance i dołączcie do grona osób z obsesją na punkcie przygód Lidii i poznańskiego towarzystwa. Hm, w sumie, teraz się zastanawiam, czy skoro mam dwa egzemplarze Piropiro, to może powinnam ten bez autografu oddać Wam w konkursie? Co o tym sądzicie?
A propos konkursów, zmierzchowe rozdanie już od miesiąca zakończone, laureatka cieszy się czterema tomami serii, ale jeśli jeszcze nie widzieliście, kto wygrał, to możecie losowanie obejrzeć tutaj
Ha! I pojawi się jednak notka w maju! #satysfakcja
*JANE THE VIRGIN to mistrzostwo świata! Pierwszy sezon już jest na portalu, drugi zamieszczą w połowie czerwca. Jaram się! 
Jeśli potrzebujecie większej zachęty niż moje słowa, to przeczytajcie notkę Róży o serialu na stronie Patrz, jaki film

Dodaj komentarz