Przegląd konkursów książkowych: sierpień 2016

Kolejny przegląd książkowych konkursów, które oferują wyjątkowo ciekawe powieści (i nie tylko) do wygrania. Jeśli chcecie, żebym dodała tu konkurs, który organizujecie, dajcie znać w komentarzu. Jeszcze nie wiem, jaki szablon przyjmą te wpisy, dlatego wszelkie sugestie mile widziane. 


5.08.

Na fejsie Lubimy czytać tylko do dzisiaj możecie zamieszczać zdjęcia swoich towarzyszy czytania. Może to być kot, który zawsze mości sobie legowisko na kanapie, na której poznajecie najnowsze przygody ukochanych bohaterów. Może to być pies, który merdającym ogonem próbuje Was oderwać od lektury. Może to być inny zwierzak. Zamieście zdjęcie, by wygrać książkową niespodziankę.
7.08
Uwielbiam wszystkie inicjatywy, które mają na celu dodać pozytywną energię i uśmiech do naszej codzienności. Czymś takim jest aplikacja YOU, która drobnymi kroczkami chce nam poprawić życie. Teraz możecie wygrać książkę, która powstała na podstawie apki. Wystarczy, że odpowiecie na kilka pytań na All about music, a Book of YOU może być Wasza.
9.08
Rzuć wszystko i chodź się całować. Zamiast całowania możesz też wybrać podróż w Bieszczady. Obie sprawy cudne i podejrzewam, że o obu możesz przeczytać w książce, którą możecie wygrać, pisząc krótką historyjkę o tym, co może być przyczyną ucieczki w te tajemnicze góry. 
10.08
Toskania jest jednym z tych regionów, o których zobaczeniu cichutko marzę, dlatego gdy tylko zobaczyłam ten konkurs, wiedziałam, że muszę Wam o nim dać znać. Jeden komentarz o tym miejscu może przybliżyć Was do szansy zdobycia książki Ukryta Toskania Johna Keaheya.  Już sama okładka zachwyca!
12.08.
Na pewno pamiętacie historię o stulatku, który wyskoczył przez okno. Macie tydzień, by wziąć udział w konkursie z nagrodą w postaci egzemplarza powieści Anders Morderca i przyjaciele oraz kilkoro wiernych nieprzyjaciół. Odpowiedzcie na dwa pytania booklips.pl i być może będziecie szczęśliwcem, który otrzyma najnowszą powieść Jonasa Jonassona.
14.08
Czytam, oglądam, recenzuję świętuje swoje pięćdziesiąt tysięcy wyświetleń i z tej okazji przygotowała dla nas konkurs, w którym prawdopodobnie sama wezmę udział, bo książka tak  bardzo kusi. Do wygrania Bez słów Mii Sheridan, a wystarczy odpowiedzieć, jaka książka jest Twoją supermocą.

16.08
Jeśli czytaliście wspomniane wyżej Bez słów i pokochaliście je najbardziej na świecie, może zainteresuje Was konkurs z inną powieścią tej autorki. Calder. Narodziny odwagi może trafić do osoby, która odpowie, czy wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia.
ok. 20.08
Wydawnictwo Replika niedługo wypuści na półki księgarń i bibliotek książkę Ojciec Brown. Czasami na BBC oglądam serial, więc jestem pewna, że przeczytam te opowiadania z zapartym tchem (ciepełkowe kryminały to coś, co ciocie ebi lubią najbardziej 😀 ) W najbliższym czasie portal serialowa.pl ogłosi konkurs, w którym będziecie mogli wygrać własny egzemplarz.

Dodaj komentarz