Współpraca

Jak się ze mną dogadać?

PATRONAT MEDIALNY
Jeśli jesteś autorem lub pracujesz w dziale promocji wydawnictwa, możesz zgłosić się do mnie w sprawie patronatu twojej książki. Przeczytam ją uważnie, by później podsumować ją w jednym trafnym zdaniu na okładce. Na mojej stronie znajdzie się zapowiedź książki, na youtubku filmy z nią związane (zwykle Czytający Czwartek i coś dodatkowego, co zależnie od możliwości uda się zrealizować), w mediach społecznościowych zdjęcia i inne teksty.
Ciocia ebi jako patron oznacza też dla twojej książki wymyślenie prostej, ale ciekawej akcji promocyjnej.

Zainteresowani? Najszybciej można się skontaktować pod adresem ebi@ciociaebi.pl
Każdy przypadek traktuję indywidualnie. Odpisuję w ciągu kilkunastu godzin. Pamiętaj, że to moje hobby, którego nie mam zamiaru spieniężać (tak, mój patronat jest darmowy), dlatego zastrzegam sobie prawo do odmowy objęcia patronatem, jeżeli np. tekst mi się nie spodoba lub nie będę mieć czasu, żeby działać.

 

KSIĄŻKI DO RECENZJI
W każdej chwili można wysyłać do mnie książki w wersji papierowej. Zazwyczaj czytam literaturę obyczajową, młodzieżową i dla dzieci; jestem z nimi związana zawodowo, ale nie wykluczam opcji przeczytania czegoś innego.

adres do wysyłki:
ciocia ebi
skr. pocztowa 12
34-232 Lachowice

Książkami ze skrytki chwalę się w mediach społecznościowych, ale bohaterkami Czytającego Czwartku zostają jedyne wybrane – te, które udało mi się przeczytać i po prostu spodobały mi się bądź zaintrygowały.

 

INNE
Nasza współpraca nie musi się zamykać tylko w obszarze książek. Organizujesz ciekawe wydarzenie, o którym chcesz, żeby usłyszało więcej osób? Chcesz wystąpić u mnie na kanale, by pokazać swoje osiągnięcia? Prowadzisz kampanię crowdfundingową, by wydać swój produkt?
Odezwij się na ebi@ciociaebi.pl i pogadamy.
Tematyka: szeroko rozumiana kultura.