Wyniki konkursu

Wczoraj zakończył się konkurs z okazji 11 tysięcy wyświetleń na youtubku. Emocje trwały do samego końca! Gdy wybiła północ, spisałam wyniki głosowania i teraz najwyższy czas je ogłosić. Myślę, że powinniście poczytać to uważnie, bo byłam zmuszona wprowadzić znów drobną zmianę w związku z pkt. 3 § 3 regulaminu.


Nie bójcie się! Po prostu postanowiłam nagrodzić cztery osoby, co wynika z wczorajszej dzielniej walki o głosy do ostatniej chwili.  

1. miejsce – Ola M., która zachwyciła zdecydowaną większość swoim zdjęciem jako panna młoda, otrzymuje osławione „pudełko na zimę dla książkoholika”. W pudełeczku znajduje się niedawno wydana książka, która ma bardzo dobre recenzje, a samą okładką sprawia, że się śmieję. Znajdują się tam też gadżety niespodzianki, ale o tym to najwyżej zwyciężczyni opowie Wam za kilka dni, gdy dostanie paczuszkę!
Ponieważ zajęłaś pierwsze miejsce, możesz wybrać kolor kolczyków, jakie chcesz otrzymać dodatkowo w paczuszce:)

Pozostałe trzy miejsca to wspomniane wyżej kolczyki i słodycze, które wędrują do:

2. miejsce – Moniki K. – czyżby owym chytrym planem była wygrana? 😀
3. miejsce – Oli S., która wczoraj przebojowo wdarła się na podium. Ciekawe, jakby sprawa się potoczyła, gdyby konkurs trwał dłużej 😀
4. miejsce – Madleny i zaginionego miasta. Zdradzisz, gdzie zrobiłaś zdjęcie? ;>

Proszę o przesłanie Waszych adresów na ciociaebi[at]gmail.com. Macie na to tydzień! 🙂

Wszystkie fotografie możecie przeglądać w albumie.PS. Nawet nie wiecie, ile radości mi sprawia fakt, że na youtubku już jest 13 tysięcy wyświetleń! 😀

Dodaj komentarz